| AbeautifulMind a întrebat:

Funda! Cum vi se pare Asa Akira, renumita starleta porno japoneza a anului 2014? big grin

11 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu mi se pare chiar asa mare scula. Pe langa asta, face cam multe chestii care mie imi provoaca sila. Sunt altele muult mai frumoase.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Na, cum am putea avea o parere negativa?

| sofisis a răspuns:

E buna femeia.
Existau sanse sa nu fie asa?

| aumih16 a răspuns:

La fel ca si alte colege din industria porno si ea a renuntat a preferat sa fie scriitoare decat actrita porno

| aumih16 a răspuns:

Oricum in industria porno trebuie desigur sa ai si experienta bineinteles sa faci fata si sa arati si bine altfel esti plictisitor sau plictisitoare pai da oricum pentru acei actori si actrite este un pacat mare pacat dar poate ca unii sau unele sunt meniti menite sa faca bani din astea pai da poti sa faci cariera poti sa nu faci la fel cum este si in alte domenii oricum pentru un ban cinstit nu castigat in favoruri murdare nu trebuie niciodata sa iti fie rusine ba dimpotriva trebuie sa fii multumit si ca sa revin la asa akira ea facea sex nu numai cu barbatii o facea si cu femeile chiar deci da e ceva pentru ea o performanta o realizare banuiesc oricum cred ca era bisexuala dar nu a recunoscut niciodata nici nu o mai intereseaza acum chestiile astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca o Dacie din anii '80 cu caroserie de BMW. Din anii '90.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge

| L1feDRAIN a răspuns:

Cum sa spui ceva rau despre o actrita porno?
rolling on the floor

| Dracoola a răspuns:

Turbooo!

| Anonim2132 a răspuns:

laughing) merge treaba pe ea laughing?

| Anonim2132 a răspuns:

AndreaPetkovicMyLove a răspuns

Nu mi se pare chiar asa mare scula. Pe langa asta, face cam multe chestii care mie imi provoaca sila. Sunt altele muult mai frumoase.
nu toate fac aceleasi lucruri? altele mai frumoase, cum ar fi(2 3 nume)