| anonim_4396 a întrebat:

Știe cineva culoarea anului 2014?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Roz, m ai ales oja de la piciorușele tale să fie aceeiasi cui cea de la mîini, si toculețele pantofiorilor să fie de 15 cm.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Multumesc penttru fundă, să mă chemi să i ti fac masaj la picioruse după o zi pe toculețe de 15 cm.

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Trebuie să fii de-a dreptul cretin să te iei după așa ceva. Să crezi că niște oameni au hotărât în unanimitate că o culoare aparține unui an și faptul ăsta ar trebui să fie universal valabil și acceptat.
Mai precis, de ce unui an îi aparține o culoare? Ce deficit mintal trebuie să ai ca să crezi că alți oameni pot hotărî așa ceva?

| Ritsuko a răspuns:

Din cate stiu eu culoare anului 2014 este rosul Bordeaux.happy