| Melyssuka a întrebat:

Funda!:* Daca mie-mi place un baiat, iar el are prietena si se da putin si el la mine, dar din cate am inteles nu vrea sa fie cu mine. ce sa fac sa isi dea seama ca-l plac si sa fiu mai bagata in seama de el cand iesim pe afara?

Răspuns Câştigător
| Angelina001 a răspuns:

Poi dai de inteles ca il placi, cand iesiti pe afara stai numai langa el, razi la glumele lui, fai compliente de genul ma simt bine in compania ta!love struck! Crede-ma baietilor le place sa fie complimentati! Cateodata mai incearca si intra in subiectul VOI DOI intreaba-l ce fel de fete ii plac iar el isi va da seama ca il placi.Succes si sper sa va iubitihappy

2 răspunsuri:
| RetardedRacoons a răspuns:

Deseneaza-ti o *** pe frunte.

| annytAng3l a răspuns:

Daca el nu vrea sa isi lase prietena pentru tine, inseamna ca vrea "altceva" de la tine sau poate si-a dat seama ca il placi si tu si poate doar se "joaca" cu tine. asa ca fii atenta si precauta. nu-i mai arata nimic si lasa-l pe el sa faca primul pas daca intr-adevar te place sau ar fi dispus sa faca ceva pentru tine