| xXx_6966 a întrebat:

FundA! Hey. Vinerea aceasta ma intilnesc cu noua mea iubia si nu stiu ce sa fac.(prima intilnire)Despre ce ar trebui sa vorbim ca sa o impresionez? Cum ar trebui sa ma comport? Vreau so impresionez cat mai tare... dati-mi va rog cat mai multe idei.

1 răspuns:
| monyk a răspuns:

Buna,un lucru important de retinut:sa nu pari niciodata ceea ce nu esti,nu incearca sa o impresionezi cu tot felul de minciuni si cu laude,ca pana la urma ai de pierdut; cel mai bine e sa fi cu incredere in tine, sa fi cat se poate de natural, cu bun simt si comunicativ.Ai sa vezi la momentul intalnirii ca totul vine de la sine si subiecte ve-ti gasi sa vorbiti.Sa nu te lauzi in primul rand cine esti si ce ai,apoi sa nu vb vulgar,acorda-i atentie,fa-i complimente dar fara sa exagerezi,nu vorbi despre fotbal,batai,subiecte de care fetele nu sunt in general interesate.
Aranjeaza-te,fa-te frumos,nu incerca sa exagerezi,sau de exemplu sa nu vb rau de foste iubite sau alte fete,ori sa te lauzi cu performantele tale sexuale sau faze de-astea; si nu vorbi despre sex de la prima intalnire,ca pun multe fete pe fuga,ai sa vezi cum e ea,daca vezi ca ii place sa vb deschis si sa abordeze diferite subiecte, ascult-o cu atentie, fi cu bun simt si in rest cred ca totul va fi ok.