| Rosca_Catalin_1973 a întrebat:

Am 15 ani.Cum ar trebui sa ma comport la prima intilnire? cit trebuie sa dureze intilnirea? despre ce ar trebui sa vorbim?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Fii tu insuti, comporta-te ca si cum ai iesi cu un prieten nou. Fii de treaba, politicos, amabil, povesteste despre tine, dar intreaba-o si de ea, arata-te interesat de persoana ei.
Eu zic ca ar trebui sa dureze 1-2 ore, dar daca faceti ceva interesant sau va simtiti amandoi bine, puteti sa o lungiti, dar nu foarte mult.
Vorbeste chestii generale pentru inceput ce iti place sa faci in timpul liber, ce muzica asculti, ai frati, chestii d-astea sa cunosti mai bine persoana.

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Trebuie sa fii tu insuti, sa fii elegant cu persoana placuta si intalnirea nu are o perioada anume de timp atat timp cat va simtiti bine impreuna.

| OvidiuDrg a răspuns:

Habar n-am...intr-un parc, poate cateva ore, despre orice, dar nu despre sex laughing
Comporta-te natural si fi sincer cu fata!