| Deliciouscupcake a întrebat:

Funda! La "Add or Remove Programs" am chestiile astea : Microsoft.NET Framework 2.0 Service Pack 1 sau Microsoft Visual C++ 2005 [2008] Redistributable etc. Ce sunt? si are ceva daca le dezinstalez? [scuze categoria happy ]

Răspuns Câştigător
| IonutBest a răspuns:

Salut,nu le dezinstala deoare Microsoft.NET Framework 2.0 Service Pack 1 este pentru net iar Microsoft Visual C++ 2005 [2008] Redistributable este un program al windowsu-lui si este destul de importat daca le stergi ai sansa sa nu iti mai mearga de loc sa cel puti o sa iti mearga greu

1 răspuns:
| stanly7 a răspuns:

Ba le poti dezinstala.
Sunt unele programe sau jocuri care pentru a putea functiona iti cer ca pe PC-ul tau sa ai instalate programe de genul(net framework, Microsoft visual c++).