| razvan1305 a întrebat:

Funda. Ok deci e cam asa. MIe imi place de ea, ei ii place de altu si lu,, altu" si place de alta. Eu cum sa fac sa ma placa ea?

Da stiu e confuz da n-am ce face asa e dragostealaughing

P. s vreau sfaturi, trucuri ori ce lucru care merge

Răspuns Câştigător
| Analya a răspuns:

Trebuie s-o faci sa devina "dependenta" de tine.adica sa ii devii indispensabil cumva.intai ca amic.sa nu poata sa stea fara tine, fara sa vb cu u. apoi incet incet va incepe sa te si placa.winking

4 răspunsuri:
| alecsutza_4184 a răspuns:

Bai e complicat raukiss
dar, ai putea sa ii dovedesti ca tu o iubesti si ca nu are rost sa se mai gand la ala deoarece ala se gandeste la alta si apoi sa o faci sa inceapa sa se gand la tu.
sa faci ce ii place ei, dar sa nu exagerezi.
sau orice ce ii atrage ei atentia si o face sa se amuze si sa se gandeasca mai mult la acel lucru.
dar ti-am zis sa nu exagerezi, in ceea ce vei face.
sper sa te fi ajutat.kisskiss
succes!

| mady_6656 a răspuns:

Pai nu oi fi eu prea mare dar atat lucru stiu si eu... stai mai mult pe langa ea sufoco cu dragostea ta provoaco putin
va face ceva si te va respinge nu te retrage prima data dar 3 oara retragete si isi va da seama cat e dependenta a evenit e tine succes

| shadowofdark a răspuns:

Omoaral pe ala de care ii place laughing acum serios fal pe ala de rusine sau ...Succes

| AdinaPop a răspuns:

Incearca sa uiti de "ei ii place de altu`" si sa te rezumi doar la "mie imi place de ea". Fa`o sa rada, fii amicul ei inainte de toate si fa tot posibilul sa va distrati impreuna. Creeaza singur ocazii in care sa te cunoasca. Mie mi s`a intamplat asta si tipului respectiv chiar i`a mers. Good luck! happy