| NimicSiNimeni12 a întrebat:

Sunt foarte confuz si vreau niste sfaturi! O fata ba pare sa ma placa, ba nu si nu stiu ce sa fac, mai ales ca mi-a spus ca sunt dragut...

3 răspunsuri:
| Damonana a răspuns:

Fetele is ciudate si complicatelaughing) si stiu asta pentru ca is fata.
Si desi poate noua ni se pare ca suntem evidente..nu e mereu asa.
Eu zic sa nu mai pierzi timpul si sa ii spui pentru ca in aceeasi situatie is si eu. Si sunt constienta ca uneori pare ca il plac si alte ori nulaughing dar asta pentru ca imi e teama de reactia lui. Asa ca fa tu primul pas, ca mai devreme sau mai tarziu o sa se sature sa astepte, si o sa o pierzi. Vb cu ea, fii sincer si nu incerca sa o impresionezi, spune.i ce simti. Daca te refuza asta e, mai sunt fete.
Sper ca te.am ajutat.
Multa bafta:*

| Giovanni_Costache_1999 a răspuns:

Du-te la ea si invit-o in oras si spune-i ca ai vazut ca se tot uita la tine si ca si tu la ea sica simti ceva pentru ea, intreab-o daca si ea simte acelasi lucru si gata te-ai combinat cu ea Sper ca ti-am fost de ajutor

| Anonimus92 a răspuns (pentru Giovanni_Costache_1999):

Iti spun din propria experienta, poarta-te normal. daca pare sa te placa pot fi mai multe motive poate te place ca prieten si o poti speria daca faci asta. daca si tie it I place ea. sfatul meu este sa the comporti ca pana acuma.si incearca sa ii dai mai multa atentie...ca pana acum, baga o in seama mai mult etc, ca si cum nu si banuii mimic.si o sa vezi ca daca chiar tr place o sa vina de LA sine.nu programa mimic fi natural.si o sa vezi ca totu o sa vina de LA sine si o sa fi cu ea, cell mai important dai atentie mai multa o sa o faci sa the placa si mai mult. sper ca sfatu meu o sa the ajute. Funda pls