| mjk99 a întrebat:

FUNDA!

Ok, deci, treaba sta asa. Este fata asta, care mi-a atras atentia extrem de mult. Insa de cand o cunosc, sa imi fac loc in inima ei, ca sa zic asa, a fost destul de dificil, la modul ca nu stiu daca am deja un loc acolo. In relatiile mele precedente nu am intampinat problema asta, si nu au fost 2-3, vorbesc de destul de multe relatii. In fine, nu imi pot da seama daca ma place! O cunosc din vara lui 2015, de atunci ma inteleg cu ea fenomenal. Am facut greseala sa o intreb a 2-a zi dupa ce am cunoscut-o, daca vrea sa iesim undeva, la un film sau ceva, si, m-a refuzat. Nu am acuzat-o, nu ma cunostea. Dupa ce a vazut care imi este felul, cam dupa vreo 2 luni, a vrut ea sa fie cu mine, insa am refuzat-o eu. Nu stiu daca am facut-o din orgoliu, mandrie, sau din cauza faptului ca aveam prietena la momentul respectiv. Probabil putin din amandoua. In fine, acum suntem amandoi singuri, si vreau sa va spun ca in ultima luna ne-am apropiat destul de mult, la modul ca avem acelasi grup de prieteni, si cand iesim, gen, in parc, ma tine de mana (nu de brat), ma saruta pe obraz fara motiv, ma imbratiseaza fara motiv, si sincer, din toate amicele care le-am avut, cu nici una nu am ajuns la punctul asta in faza de prietenie. Cand ii bateam apropouri ca o plac, sau o intrebam daca ma place, schimba subiectul, era reticenta. Ce-i drept, ea nu are experienta, nu a avut niciun prieten pana in momentul de fata, probabil este rusinata. Dar nu imi pot da seama daca ma place! In restul relatiilor pe care le-am avut, totul venea de la sine, nu imi dadeam prea mult interesul ca sa ma "combin" cu persoana respectiva. Ce-i drept, ea are ceva diferit, ma atrage altfel. Pana acum pot spune ca a fost doar atractie fizica, acum, e ceva mai mult. Ma simt foarte linistit cand sunt cu ea, uit de probleme mai pe scurt. Eu sunt o fire mai serioasa, mai dura, probabil din cauza faptului ca fac mult sport, sport de contact, pe cand ea este o fire delicata, sensibila, si e extrem de frumoasa, nu "buna", pur si simplu, frumoasa, cel putin in ochii mei. Va multumesc daca ati citit pana aici, am scris cam mult, dar am vrut sa ma fac inteles. Un sfat daca se poate, cineva cu experienta in "fetele cuminti" ca sa zic asa, eu nu am deloc in acest domeniu, am stat numai cu demente. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Mai mult ne-ai prezentat " Ce mult o plac pe fata asta" in loc sa ne scrii ce fel de experiente ai impartasit cu ea, cum v-ati cunoscut, cine suna primul pe cine, etc, etc.

Totusi in concluzie : Din ce ai scris tu acolo, ai semnale de verde, a trecut deja la contact fizic ( Te tine de mana ), e o bariera destul de greu de trecut, mai este atrasa de faptul ca a fost refuzata de tine, stiu ca suna prostesc, dar asa e, intotdeauna vrem ceva ce nu suntem siguri ca putem avea, sau chiar nu avem. Treci la actiune, nu diferentia femeile in ea e de un 8 ma comport altfel, iar ea e de un 10+ si ma comport altfel, femeile vor emotioe in mare parte trebuie sa stii cum o dozezi, daca ea e trista degeaba faci tu atmosfera mai destinsa cum si tie ti-a murit cainele lovit de tren. Stii ce vreau sa zic. cand e de tachinat va tachinati, cand e conversatie deep, ia-o de mana si uita-te in ochii ei, cand e de ras, sa fie zambet.

3 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Frate rezumate doar la sex, asta asteapta sa ii bagi carnatul in gura, nu mai pierde vremea, rupe patul apoi rupe contactul

| xAnDyBoYx a răspuns:

Pur și simplu uita puțin de felul tău și fii cum ii place ei...va aprecia enorm asta și cel mai probabil veți avea o relație ft curând dacă și ea te place

| Oana92 a răspuns:

Vorbesti foarte frumos despre ea happy

Eu zic ca te place. Invit-o la un film, suc, ceva... unde sa fiti doar voi doi. Mai mult ca sigur acum va accepta. Bafta!