| SnYcK3rS a întrebat:

FUNDA pentru cel mai bun raspuns!

Eu am 16 ani.Am locuit 10 ani la niste blocuri de la gara, iar de 5 ani m-am mutat in alt loc in care locuiesc si acum( tot la bloc ff aproape de acolo )
Acolo, la gara aveam prieteni buni. Dupa ce m-am mutat aici, m-am imprietenit cu niste baieti, unul din ei fiind cu mine in clasa si locuieste chair langa blocu meu.Nu le dau nume, am sa le zic doar prima initiala.In clasa a8a ma impacam ffffffffffffffffffffffffffffffffff bine cu un tip M dar si cu S, I, F, eu cu ei m-am apucat de fumat si am umblat tot timpu cu ei. S si F fumau, dar eu M si I nu.Ne'am apucat si noi.Totul a fost bine si frumos pana asta vara cand a intervenit un tip care sta cu mine in bloc, A.Nu puteam sa il suport si am parasit grupu, umbland dupa aia cu cei de la gara.Vara trecuta m-am inteles ff bine cu o tipa care sta in bloc cu M.Cu ea am avut grija de niste catelusi proaspat fatati si ne'am inteles bine pana cand a zis ca se va muta la mine in clasa.Era la vrajeala, deoarece nu s-a mutat si dupa aia ne'am certat.De cateva zile am iesit aman 2 la tigara dar cand o sun baga vrajeli d'astea ca sa nu vina. Oare ce'o fi avand?
Acum, nu prea am chef de nimeni. Oricat de mult mi'as dori sa ma impac cu astia de la mine de la bloc, nu pot pentru ca nu'i suport si pentru ca sunt asa prea plini de ei.Ma simt aiurea. Spre exemplu au plecat la padure acum 1 saptamana si eram afara cu ei si nu mi'au zis nimic. Daca stau cu ei nu m abaga in seama, e greu pentru mine. Cel mai bine ar fi sa nu ii mai bag in seama si gata, asa cred eu ca e cel mai bine. Voi ce ziceti? Ce ati face in locul meu? Oare sunt eu de vina sau ei?

Paste Fericit!

FUNDA!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

S,I,F si ce mai e daca incerci sa scrii mai cu usurinta te putem ajuta.

| Ionica9119 a răspuns:

Da, esti si tu de vina. Daca nu'ti place un tip din gasca nu inseamna ca trebuie sa'i parasesti pe toti. Acum, ceilalti nu te baga in seama pentru ca, probabil, se simt tradati. Incearca si tu sa mai lasi de la tine in unele cazuri. Poate nici pe tine nu te suporta unul din ei, dar tace din gura. Acum, daca vrei sa reintrii in gasca lor, ar trebui sa vorbesti tu cu ei. Daca ei nu te baga in seama, o fac cu un motiv: asteapta sa spargi tu gheata.
Bafta!

| SerjRap93 a răspuns:

Pai ai si tu vina ta daca am inteles bine.adica ai parasit gasca pentru ca te enerva unu.sincer nici eu nu m-as mai impaca cu unu care isi baga pl in toti doar pentru ca are ceva cu unu