| anonim_4396 a întrebat:

Funda si vot. cum v-ati excitat prietenul?
nu vreau sa-mi spuneti sfaturi. vreau sa-mi spuneti din propria experienta

7 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

:d De ce sa il exciti cand poti sa treci direct la actiune big grin?

| KaterinaPetrova a răspuns:

L-am dezbracat.i-am pus ceva pe fata si am inceput sa il pup pe burta aproape de... stii tu cebatting eyelashes

si mult mai multe chestii.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Sau ...il chemi pe la tine si deja sa ai apa in cada cu spuma si cand vine la tine tu sa porti un halat si sa fii goala.sa l pupi asa si sa til dai jos.

garantez ca nu o sa ii mai adoarma curandlaughing

| Marius2011 a răspuns:

Uite eu iti zic cum se excita majoritatea. nu neaparat la penis. incearca cu saruturi fierbinti ferme si lungi pe gat kreedema ca merge happy la mine merge si nu sunt singurul iti garantez eu laughing

| Nastia a răspuns:

IL saruti pe buze, gat, piept si il mangai "acolo". mare chestie

| secsilicioasa a răspuns:

UUU ce intrebare.pai mai intai incepi prin saruturi apoi incerci sa -il asezi undeva. apoi te asezi peste el.,,, apoi il tot sarutii apoi ii dai tricoul jos si il mangai usor pe spate in timp ce il saruti si apoi iti dai si uh tricoul jos si restul ramane povestebig grintongue fundita?batting eyelashes :*

| anitahelju a răspuns:

Pai de obicei il sarut in gat.respir adanc.depinde de fiecare baiat in parte