| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa slabesc 5 kg intr-o luna. Spuneti-mi va rog sfaturi, reguli, poate chiar intimplari din propria experienta, dar sa am rezultate garantate.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Alinutza82 a răspuns:

1. Dimineata fulgi de ovaz cu lapte degresat
2. la 10-10:30 fructe, ce vrei tu si cat vrei
3. Pranz care sa nu contina: cartofi, paste, sosuri, smantana, ceva gen fripturica + legume fierte
4. 4-4:30 fructe iar
5. Seara, acum daca chiar vrei sa slabesti mananci niste legume sau niste fructe, daca nu ai totusi vointa poti incerca sa mai rontai pe langa niste smochine sau curmale

Bafta

5 răspunsuri:
| Beatrice_5910 a răspuns:

Din propia experiente ( 10 kg in 3 luni), nu am mancat ( niste cereale dimineata, fructe pe restul zilei) si de 3 ori pe saptamana aerobic. Si foarte multa apa sa nu simt foamea. Primele 2-3 zile au fost cam greute dar apoi nu am mai simtit foamea. Este trist dar asta ii adevarul, nemancat si se slabeste!

| Lllllllllll a răspuns:

Găsești aici www/idieta.ro și www.slabute.ro sfaturi, diete și alte cele.

| nadaparaelmundo a răspuns:

Trebuie sa bei cate o cana de apa inainte de fiecare masa eu am facut asta si am slabit 2 kg in 3 zile.

| anne_7905 a răspuns:

Ce-a mai buna metoda, pe care le-o dau tuturor sunt exercitiile...
1. 10 flotari
2.70 abdomene
3.Alergi in fiecare zi cat poti
Abdomenel si flotarile le faci in fiecare seara, dar doar pana slabesti, ca daca o sa continui, sa nu ti se mareasca musculatura funda?:X

| andreeabogdan a răspuns:

Din propria experienta nu stiu doar am auzit. Nu manca dupa ora 6, fa sport, cand mananci nu mananca manca grasimi... si viziteaza medicu' de familie caci sigur o sa te ajute happy