| NoNamess a întrebat:

FUNDA SI VOTURI Heii.Va rog ascultati pana la capat As vrea un rasp urgent. E putin mai complicata problema mea. totul a inceput intr'o vineri cand ne'am intalnit cu prietenii. din intamplatre era ziua unuia dintre ei am adunat mai multi bani si am luat de baut eram vreo 12 printre care si cel pentru care aveaam o mica simpatie. si am baut, bla bla si chestia e ca si eu si el suntem f rezistenti la bautura dar cineva a rulat o tigara si a pus ketamina pe ea... si eu am tras si eram ametita dar constienta de tot ce se intampla si el la fel. mai departe eu vorbeam cu mama la tel si el a venit dupa mine si a incercat sa ma cupleze cu alt tip dar eu ii tot ziceam ca nu.nu si nu intelegea dc si atunci l'am sarutat (normal ) si apoi cu limba mrg eu imi revenisem oarecum si el la fel si apoi ne'am mai sarutat cu limba de cateva ori si am dus'o pe prietena meq acasa impreuna cu el si am ajuns in fata case si parca eram intr'un film cu indragostiti. si autci m-a sarutat si mia a spus sa il sun.

Nu l'am sunat si a trecut o saptamana de cand nu ne'am vazut. mrg... apoi cand ne'am vazut sa prefacuut ca nu se intamplase nimic si apoi a inceput sa se dea la mine din ce in ce mai tare si la un moment dat am ramas singuri si ne plimbam si m'a intrebat daca imi aduc aminte ce s-a intamplat si eu i;'am spus ca Da normal am fost acasa si m-am schimbat si m-am aranjat si am venit inapoi in parc unde el statea numai langa mine si incerca sa ma saruta si etc dar chestia e ca ARE PRIETENA si eu nuuu mai pot si am auzit cand vb cu un tip despre mine si tipul il intreba daca o sa fie cu mine si el a zis ca nu stie inca. si acum cand ne vedem nici macar simplii prieteni nu mai sianem si eu nu ma pot ori sa nu ma gandesc la el ce sa facccc? ajutor ca nu pot sa mi-l scot din minte. plss

4 răspunsuri:
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Ia fai o tigara specialahee hee. fumati-o doar voi 2... nu are curajul sa iti zica ce simte.dar daca veti fi fumati va avea curajulwinking bafta si grija mare cu tigarile acestea.mai bine incerci ceva original. daca sti la ce ma refer happy sau defat sunt convins ca sti la ce ma refer :p hai te-am lasat noapte buna si spor la cuceritwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite,chestia este ca tu ai procedat gresit inca de la inceput.Trebuia sa-i dai nr tau si sa-i zici sa te sune el daca vr sa vb k tine.Stiu ca nu vr sa desp 2 pers,dar daca nu se iubeau,nu cred ca era un lucru asa imp, iar daca se iubeau si s`a indragostit de tine de asemenea nu este vina ta, tu decat trebuia sa ai grija sa nu`si bata joc de tine.Cand v-ati vazut si s`a dat la tine puteai sa-i rasp subtil la avansuri,dar asa ca glumite nu sa te dai f evident la el,si daca te saruta sa-l respingi apoi sa-i cedezi,ca sa-l pui pe jar daca voiai sa-l cuceresti. Daca u nu l`ai bagat in seama, si poate daca exista o scanteie intre voi el avea de gand sa ramana k tine doar asa puteai sa afli sau discutand cu el dar pentru asta iti trebuia curaj, e normal ca el sa nu mai incerce.Sau poate a simtit el atunci o atractie pentru tine, iar acum cv l-a atras mai mult la pr lui.Dar tu te`ai purtat gresit de fiecare data cand v-ati vazut.Si i`ai dat si impresia ca nu`ti amintesti ce s`a int.Ar trebui sa vb k el sa-i sp macar sa fiti amici,ca din amici puteti ajunge mai mult daca sti cum sa-l abordezi,prin complimente ca glume subtile,priviri,zambete,gesturi,apoi indiferenta sa pari inaccesibila,asa te va dori,sau sa-l intrebi dc s`a indepartat de tine.Iar daca esti tupeista ai putea chiar sa-l surprinzi intr-o zi cu un pupic/un sarut si poate ai avea noroc, dar daca iti e teama, poti incerca doar subtilitatile acestea cand va mai vedeti sau o discutie sincera intre voi.

| Snowclaw a răspuns:

Va iubiti!^_^

| quadroq a răspuns:

Da-i cu flit. baietii vor mereu ceea ce nu pot sa aiba. e singura cale prin care e posibil sa o lase pe aia si sa vina dupa tine: daca ii arati ca nu poate sa te aiba happy