| NoNamess a întrebat:

FUNDA SI VOTURI Heii.Va rog ascultati pana la capat As vrea un rasp urgent. E putin mai complicata problema mea. totul a inceput intr'o vineri cand ne'am intalnit cu prietenii. din intamplatre era ziua unuia dintre ei am adunat mai multi bani si am luat de baut eram vreo 12 printre care si cel pentru care aveaam o mica simpatie. si am baut, bla bla si chestia e ca si eu si el suntem f rezistenti la bautura dar cineva a rulat o tigara si a pus ketamina pe ea... si eu am tras si eram ametita dar constienta de tot ce se intampla si el la fel. mai departe eu vorbeam cu mama la tel si el a venit dupa mine si a incercat sa ma cupleze cu alt tip dar eu ii tot ziceam ca nu.nu si nu intelegea dc si atunci l'am sarutat (normal ) si apoi cu limba mrg eu imi revenisem oarecum si el la fel si apoi ne'am mai sarutat cu limba de cateva ori si am dus'o pe prietena meq acasa impreuna cu el si am ajuns in fata case si parca eram intr'un film cu indragostiti. si autci m-a sarutat si mia a spus sa il sun.

Nu l'am sunat si a trecut o saptamana de cand nu ne'am vazut. mrg... apoi cand ne'am vazut sa prefacuut ca nu se intamplase nimic si apoi a inceput sa se dea la mine din ce in ce mai tare si la un moment dat am ramas singuri si ne plimbam si m'a intrebat daca imi aduc aminte ce s-a intamplat si eu i;'am spus ca Da normal am fost acasa si m-am schimbat si m-am aranjat si am venit inapoi in parc unde el statea numai langa mine si incerca sa ma saruta si etc dar chestia e ca ARE PRIETENA si eu nuuu mai pot si am auzit cand vb cu un tip despre mine si tipul il intreba daca o sa fie cu mine si el a zis ca nu stie inca. si acum cand ne vedem nici macar simplii prieteni nu mai sianem si eu nu ma pot ori sa nu ma gandesc la el ce sa facccc? ajutor ca nu pot sa mi-l scot din minte.

6 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Du-te la el si zi : Maai baiaatulee! Ce vrei de la viata mea? acu ma saruti acu nu ma bagi in seama? Hotaraste-te! Desparte-te de aiaa sau lasa-ma in pace! trebuie sa rezolvi cumva.hee hee funda?

| xSweetAnGeLx a răspuns:

Eu spun sa faci cea ce simti pentru ca daca nu o vei face vei ramane cu o intrebare in cap : Oare ce s-ar fi intamplat?
si te vei gandi din ce in ce mai mult la el, vei suferi enorm... si daca semeni cu mine poti ajunge sa faci tot felul de tampeni pentru a incerca sa il uiti ( nu ma refer sa te sinucizi, nu merita sa iti dai viata pentru un baiat, dar sunt si alte prosti care le poti face cand esti disperata).
deci eu ti-as spune sa incerci, el nu ar fi continuat sa te sarute daca tinea la ea, din contra... te ar fi refuzat chiar din prima data.
toti avem nevoie de dragoste si spun ca acum daca il placi asa de tare cum ne ai povestit nu merita sa ratezi ocazia pentru ca nu sti cand va aparea una noua... si cine stie, poate va iesi o poveste frumoasa din cea ce veti trai voi 2 big grin
asa ca bft :* Sper ca am ajutat. sa ne spui dupa si noua cum ti-a mers big grin

| NoNamess explică:

Acum e si mai raw adica vorbim si imi arunca priviri dar este cu alta! care imi ie amica sad si na tachinam dar ne vedem in fiecare zi si cand apare aia e moartea straight face parca se rupe filmu' si gen el cred ca simte ceva pentru mine adica sunt cred ca vreo 10 baieti in "anturajul" nostru dar el e singurul care se uita la mine... mrg nu stiu ce sa fac. din ce in ce mai mult am incaput sa sufar si nu ma pot opri ma gandesc tot timpul la el.

| xSweetAnGeLx a răspuns (pentru NoNamess):

Reciteste ce am scris mai sus tongue

| anamaria8811 a răspuns:

Gandeste-te bine daca merita sa te bagi intre el si prietena sa, cat de mult iti place de el(bine nu-i i frumos sa te bagi daca are prietena)poti sa zici ce simti cat de mult iti place de el si daca vrea ceva sa aleaga dintre voi. daca nu rezolvi nimic eu zic sa da-i pace o sa iti treaca ca daca e asa cum zici nu merita sa suferi pentru el

| Casa a răspuns:

O se pare ca povestea ta nu e rau.Dar daca ai ID lui incearca sa vorbesti cu el sa vezi ce iti spune si dupa aia vei vedea. Poate se va desparti de ea.BAFTA