| LuvJustinDrewBieberxD a întrebat:

Okay Hello TPU! am si eu o problema' deci!
astazi am plecat la prietena mea cu gandul sa plecam la mall!
ia nu stia ca mi-am pus pirce in limba. ( nu i-am zis ).
a venit prietenul ei cu noi! prietenul meu era la un magazin sa ne ia suc si popcorn!
prietenul ei. si tot odata fostul meu iubit ' se uita neincetat la mine!
nu am vrut sa intreb de fata cu prietena mea & prietenul meu de ce! ( nu vreau sa risc )
la sfarsit cand sa plecam acasa am fost cam ametiti! prietenul meu a plecat iar ' eu eram ametita ( recunosc, am baut ) big grin Dha frate!
si l-am sarutat pe iubitul prieteni mele de fata cu ea!
deci. ce pot sa fac! e suparata din cauza asta si din cauza cu pirceingu la fel. fundita

5 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Încă un motiv FOARTE BINE ÎNTEMEIAT ca să nu bei până nu mai ştii de capul tău. În special când ai băieţei drăguţi în jurul tău.
Vai, vai...
Cere-i iertare, spune-i că a fost o greşeală căci erai muci la ora aia. Nu se va mai întâmpla, cere-i iertare şi tipului dacă poţi, şi asigură-te că nu mai ieşiţi toţi 3 în următoarea perioadă.

| Laura a răspuns:

Fată ce cool ești fată că te-ai îmbătat în mall fată. Acum Justin Bieber o să te iubească fată.

| mishybmx a răspuns:

Urat ma urat.

| DE3a94 a răspuns:

Sa iti ceri scuze!
si sa nu te mai incurci cu iubitul ei! ciar daca e fostul tau prieten ce a fost a fost! si punct
si eu m-as fi suparat daca prietena mea ra face asa ceva! chiar si sub influenta alcoolului
explica-i ca-ti pare rau ca ai gresit
2 prietene nu trebuie sa se certe niciodata din cauza unui baiat!

| bsorynovidiu a răspuns:

Fata eu iti propun un menaj a trois.(sau 4)