| lorta a întrebat:

FUNDA+VOT! cunosc un baiat, si de cateva ori cand ne vedeam pe undeva se uita putin insistent la mine. ultima data a facut un gest ciudat, si a pus mana in cap si se uita putin insistent la mine. ce poate insemna?

Răspuns Câştigător
| BingoRaw a răspuns:

Vrea sa ti-o traga

5 răspunsuri:
| Atzumy98 a răspuns:

Ii place de tine sigur.cand un baiat se uita insistent la o fata vrea sa ii atraga atentia si sa ii arate ca ii place de ea.iti dau un sfat, fa rost de messu lui si vorbiti! il inviti undeva ca sa vorbiti, daca e interesat.daca te intreaba daca ai prieten vrea sa fiti iubiti. daca nu inseamna ca vrea sa fiti prieteni si atat. sper ca te-am ajutat happy

| kurinkita a răspuns:

Ii place de tine.

| Alex4LighT a răspuns:

Din toate raspunsurile de aici niciunul n-a fost pesimist o sa zic eu ca a vrut sa se scarpine si erai in drumu lui de'aia s-a uitat la tine.

| Nutzu7 a răspuns:

Eu zic ca vrea sa te aibewinking

| printessalinutza_4529 a răspuns:

Te vrea la pat fato bagate cu el happy