| adsx a întrebat:

Fundita! Cum SA Cuceresc o fata d ecar em-am indragostit e cu un am mai mica decat mine eu am 15? Ce sa ii spun?

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

O iei undeva mai retras, o iei de maini, i le saruti, o privesti in ochii ca sa ii dovedesti ce santimentele tale sunt sincere si ii zici ca te-ai indragostit de ea, daca are 14 ani se vrajesc usor...
Sper ca te-am ajutat, funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzz

6 răspunsuri:
| Piticutsss a răspuns:

Invit'o in oras si spune'i ca o placi si cere'i prietenia.

Răspuns utilizator avertizat
| emiitzzy a răspuns:

Conteaza sa fii sincer arata-i ceea ce simnti pentru ea cheamo undeva sa fiti voi doi vb cu ea spune-i ceea ce simnti pentru ea si spune-i ca tiai dorii sa aveti ceva frumos impreuna:X ps: conteaza cum te comporti mai mult ca daca la fata i place de tine pentru ceea ce esti uh si cum areti nuh mai conteaza restuloh go on

| monstrulet a răspuns:

Spune-i: "ciumpi, te scot la un cico?" merge de fiecare datawinking

| Danutz0990 a răspuns:

Eu cand vreau sa cuceresc o fata ii zambesc mereu si fac in asa fel in cat sa ramanem doar noi doi si sa vorbim unul cu altul pana o cuceresc, conteaza si aspectul fizic.Asta e parerea mea.

| Dddeeaaa a răspuns:

Ai 15 ani...Ai mai avut relații?
Dacă nu, fii doar tu însuți! Nu căuta pe net laughing!
Trebe să-i spui ce simți cu adevărat dacă o iubești nu să furi cuvintele altora! Fă si spune doar ce simți, ce-ți spune inima! Poate pentru un băaiat e mai greu, dar...e mai bine:-p
Succes, Adsx!kiss