| asdxz a întrebat:

Cum cuceresc o fata? si daca pot fi cu ea daca e mai mare decat mine cu un an.

Răspuns Câştigător
| AndreeaEma a răspuns:

Buna!
Da, poti fii cu ea chiar daca este mai mare decat tine cu un an. Diferenta nu este prea mare, asa ca nu conteaza.
Cat despre cum sa o cuceresti, nu iti pot da un sfat concret. La unele fete functioneaza anumite metode, iar la altele nu.
Momentan te sfatuiesc sa incerci sa ii fii prieten, sa o cunosti mai bine si sa fii atent cu ea.
Succes! Te pup kiss

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate fi mai mare și cu 5 ani, nu asta este marea problemă, trebuie să fiți pe aceeași frecvență.
O cucerești dacă o scoți în oraș, excursii, plimbării, etc.
Succes!
Pa, pa.

| DnZuuL a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Mdea..Doar ca..No poti cuceri daca nu accepta sa iasa cu tine in oras big grin

| JoeTPU a răspuns:

O cucerești dacă o scoți în oras si ii spui ca o iubesti :X
Succes! happy

| varcolaccc a răspuns:

O cuceresti prin atitudine, comportament si logic daca se va crea o chimie intre voi. Dragostea nu are vârsta. Dar cel mai simplu cand te simti pregătit sa ii spui si ce simti pentru ea. Succes

| winer98 a răspuns:

Dasi flori sarut-o malefic

| IulianDornianu61 a răspuns:

Http://www.okazii.ro/baseball/bate/bata-baseball-din-aluminiu-a131735306
cumperi asta si o chemi in beci. Sa nu banuiasca nimic. La mine a banuit :(

| vladut91 a răspuns:

Men
1 Fetele sunt diferite nu-i asculta pe aia
2 Depinde si ce varsta ai?
3 De exemplu daca nu ai 17-18 scuze ca iti zic nu e varsta se te indragostesti astea sunt iuburile tinereti big grin
Daca ai varsta potrivita sati si tu mai mult langa ea alfla si tu ce ii place poate dupa asta o inviti undeva sti tu