| asdxz a întrebat:

Cum sa cuceresc o fata care e mai mare decat mine cu un an?

Răspuns Câştigător
| RalucaAlina11 a răspuns:

Well...
1. fa`i ochi dulci- arata`i ca o placi dar fara sa ii zici direct
2. baga`te in seama in fata ei- baga`te in discutzia cu fetele ei si fii galant. fa`o sa se simta ca e speciala pentru tine
sper ca am ajutat (sunt fata:p)

4 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Cu replici de c.t de pe net. nu poti merge la ea si sa-i faci complimente usoare si de bun gust, s-o chemi cu tine in plimbari prin parc sau cu bicicletele prin oras, role sau ce aveti, nu o poti intreba ce-a facut peste zi, cum i-a mers si etc. astea le fac numai retardatii. tu zi acolo ca in ochii ei te pierzi si sa-ti dea o harta, sau altelebig grin bafta

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Cum cuceresti o oarecare fata.
Acum, depinde si in ce stadiu sunteti.
Dar, o sa-ti dau cateva ponturi :
1) Zambeste-i mereu!
2) Interactioneaza cu ea, ofera-i ajutorul pentru orice are nevoie.
3) Fa-i complimente!
4) Invit-o in oras!
5) Ofera-i cate o floare din cand in cand, chiar si una rupta din gradina. O va impresiona gestul.
6) Da-i mai multa atentie decat celorlalte fete.
Asa ca succes!

| Lovetolove a răspuns:

Greu asta... In general fetele mai mari nu se "apleaca" la cei mai mici.