| ddeennyyssaa13 a întrebat:

FUNDITA! Deci.imi place de un baiat foarte drăguț dar am o problema. De fiecare data cand ma gândesc la el imi dispare pofta de mâncare si simt o ușoară durere de stomac.aseară mi.a trimis o prietena o poza cu el si prietena lui sărutânduse. eu nu stiam ca are prietena si cand mi.a trimis poza am început sa ma simt rau.a început sa ma doară stomacul si am si vomitat cina.Toate aceste dureri de stomac de la ce vin? Ce as putea face ca sa nu ma mai doara? Mulțumesc mult!

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Să nu te mai gândești la asta si sa bei apa multa, asa am patit si eu când eram îndrăgostit, dar totul trece cu timpul.

3 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Cred ca supararea ti-a provocat reactia dar tu ai nevoie de un control medical, ai spus si anul trecut in august ca ai varsaturi.

| Hitback a răspuns:

Esti alergică la el.

| IzzuBizu a răspuns:

Pai e probabil sa fi indragostita si sa nu ai pofta de manacare.Dar durerile de stomac nu vin de acolo.Inainte sa iti placa de cindva documenteaza-te sa nu patesti cum ai patit acum.Stiu, e aiurea sa patesti asa.Du-te la doctor sau intreaba pe cineva din familie sa nu patesti ceva. Poate ai o problema de sanatate.