| durereaeobligatoriesuferintaeoptionala a întrebat:

Fundita :*
Heeeiiii,buna. happy
Am si eu o intrebare,ce mi se pare si mie usor banala,cum dau baietii de inteles fetelor ca le plac? Ce fac? Ce replici spun?
Vrea detalii despre cum se comporta ei in preajma unei fete de care le place, :*
P.S :Nu vreau raspunsuri ironice, la caterinca sau jignitoare.
Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| ANdrey1300 a răspuns:

Sunt baiat si pot sa iti zic cum. Deci, se uita dupa tine tot timpu si cand vad ca te uiti la ei se intoarce repede sau incearca sa iti dea de inteles ca face altceva. Incearca sa se bage in vorba cu tine si dupa ce a capatat putin curaj se simte in largul lui. Inca ceva, daca e o fata de care lui ii place si ea face ceva care pe el il supara de obicei, el nu s-e va supara.

Bafta.

| Naty343 a răspuns:

Deci, in primul rand eu se uita la tine si zambesc. Vor incerca sa intre in vorba cu tine, si vor spune orice, obsolut orice... Chiar daca e forte jenant, stiu asta... Cand vorbesc cu tine se vor apropia usor, si se vor inrosi... daca sunteti prieteni, este un pic mai greu sa iti dai seama ca te plac, pentru ca sunt obisnuiti sa vorbeasca cu tine, sa se apropie de tine si se inrosesc mai putin ...deci cam atat stiu... fundita? :* happy