| Bakugo a întrebat:

Am si eu o problema. Am 16 ani si vreau sa imi fac si eu o iubita. Am incercat sa vorbesc cu fete, adica am vorbit frumos, dar intr-un final s-a ajuns doar la o banala prietenie. Am observat ca lor le plac baietii rai, asa zisi "golani".As vrea sfaturi cum as putea sa devin si eu ceva baiat rau d-asta.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai incerca sa-ti faci iubita. Vor veni de la sine. Tu doar bucura-te de viata, ca fetele chiar pot deveni enervante intr-o relatie. Eu in locul tau doar as agata pustoaice, le-as pune sa-mi fac oral si gata, le las balta si trec la alta pustoaica si tot asa. Bucura-te de viata frate!

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai probabil esti fraierel din ala care e gen `da, asa e cum spui tu, intocmai, normal ca ai dreptate doar esti atat de minunata" etc. ceea ce denota o atitudine de catelus disperat si le determina sa te trateze ca atare. Eu nu ma apuc acu sa-ti insir cum sa fii tu "baiat rau" ca e mult de vorbit dar poti cauta pe yt/blogguri cum trebuie in general sa te comporti ca sa fii atractiv pentru o fata. Contrat credintelor multor idioti nu trebuie s-o injuri/jignesti sau sa fii cu.r.va.r ca sa atragi o fata, conteaza doar sa dai dovada de masculinitate si sa fii interesant, sa-i dai impresia ca are ce sa cunoasca in permanneta nu ca-ti stie toata viata dupa 2 conversatii.

| RAY a răspuns (pentru Adry05):

Daca nu e atrasa de tine nu are nici un interes sa te asculte

| Bakugo explică (pentru RAY):

Aici nu e vorba de o singura fata, am incercat cu mai multe si la fel...

| Adry05 a răspuns (pentru RAY):

Pai de aia i-am si zis ca trebuie sa invete cum sa fie atractiv, ca sa vrea alea sa-l asculte. De ascultat la inceput te asculta oricine macar din politete, conteaza sa stii sa-i mentii si atentia/interesul.

| RAY a răspuns (pentru Bakugo):

Ai doar 16 ani deja tragi concluzi

| RAY a răspuns (pentru Adry05):

Ok

| Bakugo explică (pentru Adry05):

Pai si cum fac asta, de unde pot invata? ca eu am facut ce scria pe net si degeaba... chiar nu inteleg ce e cu mine

| RAY a răspuns:

Cred ca acei badboys poate arata si mai bine ca tine nu?

| Violleta2022 a răspuns:

Ai doar 16 ani! Ai rabdare, ca abia dupa 17-18 ani iti faci iubite!
la 16 ani, abia iti faci prietene, incepi sa le cunosti, sa le intelegi si usr-usor se ajunge si la iubita.

| Plato a răspuns:

Tocmai aia e problema, ca incerci cu mai multe, oricare doar sa fie.

| Bettybeatrice1919 a răspuns:

Fii tu insuti. Mie asta imi place la un baiat, nu nu mai am iubit, insa asta mi-a placut mereulaughing sa fii dragut, de caterinca, amuzant, ajutator, mereu prezent cand are nevoie de tine, si doar sa fii tuulaughing