| BloodyBlade a întrebat:

FUNDITA! Hey TPU pe 1 martie mi-a fost data o bratara de la prietena mea cea mai buna, iar bunica ei spunea ca pe 9 martie trebuie sa o agat intr-un pom fructifer si sa-mi pun o dorinta, iar cand bratara va cadea sau o va lua cineva care nu stie de dorinta mea mi se va indeplini dorinta...Astazi mergeam pe strada aproape de locul unde pusesem bratara si m-am intalnit cu fostul iubit(ne-am desparit acum vreo 6-7luni dar nu ne vorbim) si eram hotarata sa-l salut dar apoi traversase un vecin strada si nu l-am mai putut saluta(pentru ca vecinul acela imi cunoaste parintii iar parintii mei nu prea au fost de acord cu fosta mea relatie si nu sunt de acord nici cu acel baiat)Mi se pare foarte ciudat deoarece noi nu prea ne intalnim, oar dorinta mea avea legatura cu el... Ce credeti? Astept pareri! Funda TPU!

2 răspunsuri:
| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Buna!
Chestia cu superstitiile s.a mi se pare o prostie.Cred ca a fost o pura coincidenta.

| Ovydiw a răspuns:

Lol nu am inteles mai mult de 10%...
Si aia e ca o sa ti se implineasca o dorinta...
Astea sunt in cartile de povesti...