| PopStarInMyMind a întrebat:

Fundita! Salut! Am o problema! Cand imi place un baiat ma port foarte ciudat:zambesc cu gura pana la urechi, mi se inmoaie picioarele, inima imi bate foarte repede(vorbesc seriosbig grin) si cand vine in fata mea pur si simplu nu stiu ce sa mai zic! Stiu ca este normal! Dar totusi, nu as putea sa fac ceva sa imi fac curaj sa zic si eu cateceva cand ajung in fata luibig grin? Va rog!

Răspuns Câştigător
| Kat_6866 a răspuns:

laughing Si mie mi se intampla la fel laughing pur si simplu uit ca pot sa vorbesc. dar gandeste-te ca daca nu vb cu el o sa pierzi ocazia si poate va fi tarziu cand iti vei face curaj. asa ca data viitoare nu mai astepta sa vina el la tine du-te tu la el si salutal happy.

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Inainte sa il privesti in ochi, numara pana la 10! Apoi saluta-l, si incepi o conversatie de convenienta!

| Psihologul a răspuns:

Gandeste-te ca nu ai nimic de pierdut happy Si da-i inaintehappy

| Geocap a răspuns:

Bea 3 sau 4 pahare de coniac sa vezi ce subiecte de vb o sa ai. O sa ajungi de o sai povestesti si moartea caprioareilaughing dar in privinta picioarelor nici garantez ca o sati mai tremure o sati garantez ca no sa te mai poti tine pe elelaughing

| Bledard a răspuns:

Si baietii sunt oameniwinking

| needcolors a răspuns:

Cica o metoda f eficienta pentru combaterea emoțiilor este sa te apuci de butonat telefonul cîteva clipe. Si apoi iți revii! Succes!