| Intelligence a întrebat:

Fundita + Vot. Raspunsuri multehee hee Merci anticipat!
Cam ce exercitii [pentru slabit]as putea face seara.si in numar de catebig grin? Nu ma prea pricep cu sportul.si nu stiu. ce numar de exercitii mi-ar fi folositoare` big grinhee hee
Imi puteti spune cate si cum : de exp. 30 de abdomene, 20 de geno`hee hee
Eu nu stiu cate trebuie sa fac pentru` a`mi aduce un beneficiu big grin. scuze categoria.
P. S: fr ironii`happy as vrea sa scrieti si voi foarte sigur si serios cum am facut`o si eu` happy

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai nu manca dupa 7 seara si fa cat mai multe (pentru a slabi mai multe) si fa in fiecare seara l fel de multe si peste cateva sap vei vedea ca ai mai slabit. pentru slabit e bun si alergatubig grin iesi si alearga(intr-un parc. etc).

| PrecioussGirl a răspuns:

Faci cate poti tu. genoflexiuni, abdomene etc.
ai putea sa mai iesi si dimineata in parc cu rolele sau sa alergi. eu asa fac. si mi-am facut si un mic program sau regim cum vrei tu. am slabit 5 kg in 2 saptamani big grin