| Andradaa2131 a întrebat:

Imi puteti spune,va rog,niste exercitii pe care le pot face acasa, pentru slabit? Si cam cate as putea face din fiecare? Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Danielaaaaaaaa a răspuns:

Buna, eu iti recomand sa faci asta http://www.youtube.com/watch?v=EkzscyvXiwY eu am facut si da rezultate...Eu faceam de trei ori ce facea in video si era bine..acum tu daca poti mai mult de trei ori e bine dar sa faci pauza de 20-25 de minute intre ele, cred ca ar fi suficent odata pe zi daca doresti sa slabesti mai repede iti recomand sa faci de 3 ori pe zi.la mine a dat rezultate. sper sa te ajute.Succes daca ai dori sa iti recomand si altceva te astept.id-ul meu: secretulfetelor.

4 răspunsuri:
| Maxim96 a răspuns:

Abdomene,flotari,dar si mersul pe bicicleta e foarte bun, alergatul la fel.Dar tine si o dieta in care sa maninci mai multe fructe si legume, evita alimentele grase si dulciurile ca asa efortul va fi in zadar.

| rocket a răspuns:

Pe http://www.dieta-mea.ro/c/exercitii-de-slabit/ gasesti exercitii pentru diferite parti ale corpului, pe care poti sa le faci si acasa. Succes!

| DurexBun a răspuns:

Flotari,abdomene,si exerci cu o haltera.