| M978 a întrebat:

Imi puteti spune niste exercitii pentru slabit?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mersul pe jos,da cel mai bun excertitiu facut vreodata de om a fost mersul pe jos si sprintul, astea doua le faceam de milioane de anii, recomand este o aplicatie buna in magazin play te determina sa tot mergi imaginazati sa urci la munte sau sa vizitezi orasul, in fapt exercitile acasa devin plictisoare dar asa mereu ai un scop de a vedea ceva nou si de ce nu si a face excursi pe jos, recomand 2 ore de mers pe jos in pas alert in prima faza,dieta cu proteine mai multe,legume low carb mai multe,fructe,ai multe, carne de peste, porc, pui lactate low fat cat mai multe, si culturismul e bun cumpara 2 gantere si baga macar 30 de min pe zi

| peperonies a răspuns:

Nu mai bea altceva in afara de apa si nu mai manca nimic facut cu zahar, faina, orez sau cartofi.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Nu ai nevoie de cine știe ce exerciții. Poti să alergi. Si ai sa vezi cum slăbești.

| suntsuper a răspuns:

Orice exercitii Cardio. Iti las aici un link catre un canal unde sunt multe exemple de astfel de exercitii
https://m.youtube.com/user/FitnessBlender

| anoniiim1807 a răspuns:

Poti sa cauti pe internet.
Dar cel mai bine ar fi sa mergi la sala si antrenorul stie exact ce trebuie facut.
Succes :*

| MihaelaElena67 a răspuns:

Nu exista exercitii pentru slabit...Totul porneste de la alimentatie. Cand vei manca corect atunci vei practica exercitii ca sa scpai de grasime