| cristinapetrescu24 a întrebat:

Gen, eu sunt virgina, sa zicem ca daca raman virgina, dar iubitul meu ejaculează in palma mea iar eu imi bag sperma aia in vagin, pot ramane insarcinata? Daca da, mai sunt virgina?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Dacă ești în perioada fertilă, da - poți să rămâi însărcinată. Și da, vei mai fi virgină până când un penis va intra la tine în vagin.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru mihai69):

Asta inseamna ca daca chiar ramane insarcinata, devine o a doua Fecioara Maria?

| mihai69 a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Nu. Numărul acestor „fenomene" deja tinde spre infinit. Ar fi culmea să fie ea doar a doua...

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu asa crezi ca te-au facut parintii tai?

| Emilian65 a răspuns:

Dacă nu a fost penetrare, poți fi gravida în situația prezentata de tine.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca vei fi si in perioada fertila cand faci asta da poti ramane insarcinata si ramai si virgina ca nu ai facut sex.

| Necunoscut112 a răspuns:

Da, poţi.

| Ara997 a răspuns:

Am senzatia ca ceva nu e in regula in capul tau. cum poti sa asociezi virginitatea (fecioria) cu ce ti tu in palme? tu vrei sa ramai insarcinata ca fecioara Maria sau ce vrei? sau sa stranesti discutii pe TPU. ce problema ai si ce intentii ai?

| Bernardus a răspuns:

De ce ai face asta? Himenul o sa ramana acolo, dar tot nu o sa fii virgina pentru ca ce ai face aici tot act sexual este

| DragosCatalin93 a răspuns:

Asta este una dintre cele mai proaste intrebari citite vreodata aici pe TPU, inseamna ca tu ai o mica problema cu capul daca ajungi sa pui asemenea intrebari.

| hRz a răspuns:

De ce ai vrea să faci asta?