| DenisaMariaB a întrebat:

Greata, dureri in partea superioara a spatelui, si in partea stanga, jos a burtii, nu pot respira bine, oboseala permanenta? aveti vreo idee care este cauza?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cauza este de natură medicală și trebuie să te vezi cu medicul cât mai repede, cel puțin cel de familie.
Eu m-am programat pentru luni la o ecografie abdominalo-pelviană.
Sănătate!
Pa, pa.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Având în vedere simptomele descrise şi întrebarea ta din 2 septembrie, precum şi faptul că NICĂIERI nu ai precizat că ai făcut teste de sarcină, eu PRESUPUN că eşti ÎNSĂRCINATĂ!

Să faci 2 teste de sarcină cum explicam în celelalte răspunsuri pe care ţi le-am dat!

Eventual, dacă cele 2 teste vor ieşi NEGATIVE, atunci e NEVOIE de un control medical ( medic de familie, ginecolog, etc. ).

| pisicutzamik a răspuns:

Este o problema medicala, consulta un medic stiu sigur ca in partea dreapta este apendicita care se manifesta asa, dar in partea stanga sa nu fie hernia, du-te repede la medic sa nu se agraveze! multa sanatate

| horansgang a răspuns:

Esti insarcinata! :O

Stai sa auda asta iubitul tau rolling on the floor).