| sunshine19680925 a întrebat:

Ma inteapa partea stanga a burtii am si usoare dureri de stomac. Care ar putea fi cauza? Sunt fata. Fundita + Vot!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| BMadalin1992 a răspuns:

Ar putea fi intepaturi de diferite insecte, dar cu durerile de stomac nu stiu ce sa zic. Sfatul meu e sa te duci la un medic sau la o farmacie, ii arati farmacistului intepaturile si ii spui de durerile de stomac. Precis iti v-a da niste pastile sau o crema.
Sa ai o zi buna in continuare!

| sunshine19680925 explică (pentru BMadalin1992):

Nu am intepaturi de insecte. Ma inteapa pe mine burta. Adica un fel de durere.

| TeodorescuAndrei a răspuns (pentru sunshine19680925):

Hmmm...perioada aia dificilă din lună?