| anonim_4396 a întrebat:

Am dureri foarte mari chiar sub coaste, in partea stanga. Aveti cumva idee ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Duceti-va la medicul de familie

2 răspunsuri:
| kitiku a răspuns:

Poate fi splina, din cauza oboselii sau efortului fizic prea mare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate fi colonul, in urma unei constipatii cu flatulente, s-au acumulat gaze la intorsura colonului. Sau poate fi rinichiul sau plamanul stang. Trebuie facuta o ecografie si o colonoscopie. Ma confrunt cu aceeasi problema. La ecografie nu mi-a iesit nimic in neregula. Astept sa fac colonoscopia. Doamne ajuta!