| мełıššα a întrebat:

Hai salut all :*** am si eu o intrebare.
Azi este ziua de nume a fostului meu iubit.eu mai vorbesc asa cu el din cand in cand pe mess. n mai bagam unu p altu in seama.si nu stiu cum s ii zic la multi ani? cum s formulez. ceva mai special asa sad ca nu stiu si mie si frica laughing. va rog dati`mi idei cum s formulez dau fundita :X:*

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Doar un la mulți ani este suficient.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

Daca ti'e frica poti ii da mesaj pe telefon dar mai bine il suni si ii spui "buna, ce mai faci, uite te-am sunat sa iti urez la un Multi Ani"
simplu happy

| FloareDeColt_1777 a răspuns:

Pentru ce ti-e frica? Fa-i o urare din suflet si totul va fi bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah stiu cum e laughing inca mai simti parca ceva pentru el si tie fricahappy. pai, daca nu ai vr`un prieten andrei [inafr d el] prefate ca ailaughing. da un mass` de genu : la multi ani; x andreea si totsi andrei` si andreele etc etc. ps` andrei la multi ani blushing love struck. infloreste si tu eventual sa-l faci putingeloas, si cel imi probabil o sa zica multumesc sau o sa creada ca ps`u era pentru el, etc. si asa te mai si bagi putin in vorbawinking