| Alecsaandrra a întrebat:

Hey!
Luni este ziua de nume a fostului meu prieten si nu stiu ce sa fac.
Sa`l sun, sa-i spun pe mess. sa nu`i zicc. ar fi nepoliticos.
Niste idei km ce sa-i spun? puppy dog eyes. Multumesc kiss.

15 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Un telefon neutru de La multi ani.

| Floreenofficial a răspuns:

Orice ai face numai spune-i la multi ani.asa e frumos! waiting
bafta! :*

| adriangabor92 a răspuns:

Sa il suni

| QuadruplePersonality a răspuns:

Suna'l. E mai dragut sa'i zici decat sai scrii. Si vezi si reactia asa.

| Gicone a răspuns:

Trimite-i o felicitare virtuala!

| Alecsaandrra explică:

Am decis sa-i zic pur si simplu pe mess "la multi ani".

| Christa a răspuns:

Suna-l happy. Totusi ati fost impreuna o perioada de timp, si ar fi un gest frumos din partea ta, o sa se bucure.

| BYBY a răspuns:

laughing Pai eu zic ca e fostul gagiclaughing
Legaturi de amicitie trebuie sa ai cu el.
Dar cred ca e prea mult sa-ti amintesti de ziua lui si sa-i mai si spui "La multi ani!"
Nu cred ca trebuie sa fii atat. de aproaoape de sentimentele lui.
Ca sa nu-l complici prea mult.nici nu-l suna, nici nu`i da sms, spune-i "face to face" daca se poate, daca nu un simplu mesaj pe messwinking
Sa ne zici cum a iesithappy si cum ai hotarathappy

| capisci a răspuns:

O fosta imi mai trimite SMS-uri, daca ajuta. Alta ma suna. In orice caz, nu ignora baietu' si ureaza-i ce i-ai ura oricarei persoane. (+Un post pe Facebook?)

| mOcoOvu a răspuns:

Nu te-am uitat si iti doresc sa ai o zi plina de impliniri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te porti in limitele relatiilor pe care le-ai pastrat, sau nu, pana acum; nici mai mult si nici mai putin.

| αɳḍϋ a răspuns:

Heyo!

Poi ai putea sa-i spui p mess...

Dar, Yo i`as trim un msaj cu ` La multi ani!straight face` Si atat.

Dar pan la urma e decizia ta big grin

Yo t ajut doar cu sfaturibig grin

Take care[; X]

| xK74l1nx a răspuns:

Pey ar fi indicat sa ii spui cum ai spus si tu "ar fi nepoliticos". Nu prea iti trebuie mare plan.Il bagi in seama si pe parcurs ii spui ce ai de spus. Sper ca te-am ajutat.winking

| Bombonikzi a răspuns:

Cum ai spus si tu."e nepoliticos". Cred ca macar pe mes sa ii spui un "la multi ani". Totusi ati fost impreuna si nu e nici o lege in care sa spuna ca nu mai putem sa vorbim cu fosti prieteni sau alceva. Daca il vezi sau te intalnesti cu el cred ca macar un "buna" ai putea sa ii spui sau de ce nu sa stai sa discuti cu el.

| alexutzu_3929 a răspuns:

Salut, acum catva timp am fost pus si eu intr-o astfel de situatie si m-a respinssad sper sa nu patesti si tu la fel. daca vrei sa mai vb dai accept la id asta: alex4drums4