| Anonimu161997 a întrebat:

Hai salut, am o mica mare problema, m-am indragostit, dar nu de oricine, ci de o tiganca. E atat de frumoasa si de dulce, nu pare a fi tiganca. Ce sa fac, ajutati-ma? sad Cum sa ii atrag atentia? sad

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si tiganca aia cauta si ea un barbat asa frumos ca ea, daca esti un baiat frumos pe masura valori ei poti conversa cu ea daca nu las-o balta

| Anonimu161997 explică (pentru RAY):

Ba imi da apa la moara ba imi da cu flit. sad nu stiu m-am indragostit tare de ia sad

| neutrino a răspuns:

Si fetele de etnie sunt tot fete, deci se cuceresc normal: numai sa te accepte!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

"Cat" de tiganca e? Poarta fusta de piranda, batic, sta in cort, trebuie sa-i dai lui ta-su 100. 000e pe ea?
Daca e doar tigancusa, insa traieste normal, face scoala ok, vorbeste bine, e curata... Chiar nu ai de ce sa te temi.

| CuriousStuff a răspuns:

Fura-i inima

| LoveSleep a răspuns (pentru CuriousStuff):

Eu voiam să scriu "Se pare că ți-a furat inima".

| Anonimu161997 explică (pentru CuriousStuff):

Mi-a cam furat'o ia.

| Lawliet14 a răspuns:

Sfatul meu este sa va combinati cu tiganii, altfel nu se mai emancipeaza niciodata!

| Mussette a răspuns:

Si va fi ceva de genu:
https://www.youtube.com/watch?v=-WlB6K76MbI

| Anonimu161997 explică (pentru Mussette):

Oare, tot cu finalu asta?

| Mussette a răspuns (pentru Anonimu161997):

Nu stiu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i doi pumni in stomac, tiganii folosesc palparea ca sa comunice, limbajul articulat fiind inca un vis pentru ei. De unde si manelele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of,presimt ca.ti va canta Salam la nunta...

| Enertx a răspuns:

Ba, sfat personal fugi de tigani ca de dracu!

| Anonimu161997 explică (pentru Enertx):

Dezvolta ma.

| Enertx a răspuns (pentru Anonimu161997):

Ce sa dezvolt, ma daca tu vrei sa te combini cu o tiganca eu iti zic sa te gandesti mai bine. Daca esti baiat cu cap o sa iti dai seama de ce zic asta.