| AfB a întrebat:

Hallooo!
Am si eu un doua intrebari la care as dori sa primesc cateva raspunsuri folositoare. Va rog sa raspundeti doar daca stiti.
1. Frenul poate restrictiona in vreun fel erectia? Deoarece cand sunt in erectie simt si observ o tensiune asupra "capului".
2. Cum se poate rupe "manual", ca sexual nu a mers?

Răspuns Câştigător
| Moonlight123 a răspuns:

1.nu restrictioneaza erectia, restrictioneaza doar decalotarea totala a capului.(care nu deranjeaza cu nimic)
2.chirurgical, operatie la doctor. daca incerci singur pe langa ca vei avea dureri groaznice, va curge si foarte mult sange si cel mai bine e la doctor cu anestezie, o taietura mica, curatata si bandajata bine rana si te faci bine imediat.

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Poate "sugruma" erectia, in sensul ca nu permite - depinde de situatia concreta! - glandului sa se mareasca la maxim!

Metaforic, la 2, ti-as putea raspunde: o tipa care sa moara efectiv dupa tine, ti-ar putea rontai atisoara aceea, dar ar fi si o mica sangerare, ca si la o deflorare feminina, pe cand aici, fiind tesut exterior, ai avea nevoie de solutie gen iod, care ustura tare de tot, ca sa nu te infectezi!

Deci, du-te urgent la medic, pentru consult si rezolvare chirurgicala, daca e cazul! "Problema" ar putea fi, cum o sa devii maxim, ca sa se poata lamuri medicul daca e cazul de taierea fraului (opritor de maximizare si perceperea totala a senzatiilor specifice)?!

Sexual, live, nu este "obligatoriu" sa se rupa! Se poate intampla unora, destul de rar, dar la majoritatea, deloc, tota viata! De aceea (si de aceea, dar si pentru EA! ) este Obligatoriu PRELUDIUL eficient, pentru lubrifierea eficienta a vaginului = alunecare usoara - smooth. - si super placuta!)

| fitzacurvelor a răspuns:

1.Nu
2.Se rupe doar daca ai sa faci dragoste cu o virgina crede-ma nu se rupe manual

| Smileygirl23 a răspuns (pentru fitzacurvelor):

De unde ai scos afirmatia de la punctul 2? nu se rupe daca intretii relaxii sexuale cu o virgina, nu are legatura.

| AfB explică (pentru Smileygirl23):

La mine nu s-a rupt.

| Smileygirl23 a răspuns (pentru AfB):

Stiu ca nu se rupe cand te culci cu o virgina[adica nu ca regula, se poate intampla sa se rupa], doar eram curioasa de unde a scos chestia astaon the phone