| 7Slasher666 a întrebat:

Bună TPU.Sa incep prin a va spune ca sunt virgin si am o intrebare oarecum destul de comuna.Am incercat sa decalotez penisul atunci cand e in stare de erectie si simt un usor discomfort din cauza frenului(aței).Nu e grav, nu cred ca cere interventie, insa as vrea totusi sa scap de fren.Acum vreau sa raspundeti la urmatoarele intrebari:

-Daca incerc sa fortez decalotarea ca sa "simulez" o penetrare, si frenul se rupe, e ok?
-Daca la primul act sexual se va rupe, cum este durerea? As vrea detalii
-Cat sange curge?

Am citit pe internet ca unii oameni si l-au taiat cu lama, dar au spus ca este periculos si ca uneori s-au provocat infectii.Va rog sa raspundeti la intrebari cu seriozitate sau sa spuneti dupa experienta voastra. Ajutati un necunoscator big grin.Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LinxCont a răspuns:

Cu lama nu e bine, poti taia un vas de sange din acea zona si iti scade erectia la tot penisul permanent, adica ramai cu o semierectie si un penis mai mic.
Un urolog bun poate sa te ajute mai bine.

1 răspuns:
| Misfits a răspuns:

Sfatul meu e sa nu te apropii cu lama de zona aia...
Daca CHIAR iti provoaca disconfort, du-te la medic, e singura solutie buna.