| brunett3 a întrebat:

Happy Dragobete!hee hee Ce faceti azi?

love strucklove strucklove struck:*:*

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Azi m-am gandit sa raman acasa, la net si la ps3 daca se mai iveste ocazia.

| Азбука a răspuns:

Frecam mouse-ul love struck

| unione a răspuns:

Ma duc sa joc la loto,am primit deja un colet, ma duc la dentist, ma vad cu un prieten, sarbatorim apoi la el acasa ziua tatalui sau dupa care la culcare pentru. ca maine ma trezesc la 6 juma dimineata

| bianca9422 a răspuns:

Si tie :*

eu si iubitul meu nu facem nimic astazi pentru ca suntem PRO valentine`s day laughing

just school crying

| emchristina a răspuns:

Stau acasacrying.raceala.in rest invathee hee(maine test la matestraight face)si ies la vanatoare de baietiilaughing). happy dragobete si tie:*:*

| spad3r a răspuns:

Scoala scoala scoala, crying

| DenizaVonDe a răspuns:

Eeehhh eu stau acasa laughingbatting eyelashes! am racit crying sad! oricum momentan nu am iubit deci oricum m-as simti tot nu as petrece cu kiss si cu imbratiseli si iesit in orash...si chestii!

| source a răspuns:

Happy Dragobete! to all...pana acum fac mancarelaughing), mai trz cred ca ma duc la sala.ca sunt in vacanta, debia am scapat de sesiune.si mai pe seara sunt liber, nu stiu ce o sa faclaughingsunt spontan

| annna a răspuns:

Ma duc la scoalabig grin, tu?

| brunett3 explică:

Eu...teme,scoala si apoi seara ma uit la Friends :X

| Katherine † Pierce a răspuns:

Paai thinking am scoala si meditatii smug laughing

| pisikutza ta a răspuns:

Ai sa-mi bag ****...am si uitat
laughing
ma si miram ce e cu mesajele de la iubi meulaughing
mersii ca miai amintitrolling on the floor

| pisikutza ta a răspuns:

Happy dragobete si tielove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tie scumpa happy!
Ca de obicei, fac ce trebuia sa fac cu zile in urma in ultimu moment laughing. La naiba cu " punctulitatea " mea, mereu fac asa laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...ma duc la scoala.

vin acasa, ma uit la tv, ascult muzica si ma culclaughing si imi fac temele maine dimineatalaughing

| Katheriina a răspuns:

Pai ...Momentan ce nu am un iubit, voi sta alaturii de prietenele mele, colegele de clasa. Si poate poate ceva se va intamplahee hee