| LavTPU a întrebat:

Hey :X:X:X

ce faceti :X:Xlove struck

2 răspunsuri:
| ToxicGirl a răspuns:

Pai mi se pare de treaba baiatul.numai trebuie sa ai grija.pentru ca daca e veriosur fostului iubit.s-ar putea sa fie o mica problema.dar depinde. daca te-ai inteles bine cu fostul iubit si ati ramas prieteni, nu cred ca e o problema...pai e posibil sa te placahappy

| bombonykmik a răspuns:

Chiar crezi tot ce visezi?laughing totusi laughing cati ani ai? daca e verisorul lui fostul tau iubit clar vrea sa iti bata joc de tine laughing)