| diidii19 a întrebat:

>Heeeei.:d< Imi place mult de tot de un baiat care e cu 2 ani mai mare ca mine si nu stiu cum sa ii spun ca il plac...sad N-am curaj. Spuneti-mi voi cum sa fac. Dau FUNDA la cel mai folositor raspuns.

Răspuns Câştigător
| 0bubu00 a răspuns:

Incearca sa il bagi in seama mai mereu: cand va intalniti pe strada salutal, fai cu mana, pe mess la fel bagate in seama DAR orice ar fi nu o face intr-un fel sa para ca esti disperata "mai rarut ca'i mai dragut" adica nici sa fii disperata dar nici indiferenta. asa vei vedea daca e interesat sau nu. daca te saluta inapoi si iti zambeste sau daca vorbeste cu tine deschis fara sa iti dea cu sutu' poate inseamna ca si el te simpatizeaza... apoi daca reactioneaza pozitiv incearca sa faci in asa fel incat sa mai iesiti impreuna, pe afara, la un suc, sa va plimbati pentru a va cunoaste mai bine... nu o lua de o data, incearca sa vezi mai intai ce e in capul lui ca sa nu para ca esti disperata. incearca sa il lasi si pe el sa faca cativa pasi nu tu pe toti, pentru ca dupa aia vei observa ca te tine doar ca sa isi bata joc. succes :*

| diidii19 explică (pentru 0bubu00):

Mulțumesc mult pentru sfat. (: Așa o să fac.:d

4 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pune o prietena sa vb cu el, sa aflii daca si el te place sau poti sa vb cu el pe mess, baga`l in seama, atragei atentia, dupa aia eu cred ca ar trebui sa ii spui ca il placi si ca ai vrea sa stii daca sentimentu e reciprocbig grin succes si nu`ti mai fie rusine sau frica, nu ai de ce, incercarea moarte n-are :* pup baftaa>:d

| допинг a răspuns:

Deci daca n`ai curaj dai un biletel... si lasa`l in banca lui si vei vedea daca te place. happy Daca te place iti va zambi daca nu asta e happy Sau pur si simplu du-te cu el personal intre 4 ochii si spune-i cu curaj Te iubesc! happy Funda? :X big grin

| SadWord a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/ atatea intrebari.e asa de greu sa cauti pe google? 8-|