| Steffani a întrebat:

Heeei TPU! Ieri am fost in parc cu o prietena si a venit si un baiat cu ea (el o place dar nu sunt impreuna pentru ca ea nu-l place). si mie imi place putin de el,. Ea mi-a spus ca ma poate ajuta, dar eu una ma simt prost. un sfat pls love struck funda

Răspuns Câştigător
| Ioana22B a răspuns:

Daca iti de el ce ai de pierdut? Lasa-o pe prietena ta sa te ajute, oferindu-ti id-ul sau facebookul lui, iar tie nu iti mai ramane decat sa incepi o conversatie cu el.Nu uita sa fii naturala, vesela si sa pari interesata de hobby-urile lui, asta pe baieti ii da gata! Succes!

2 răspunsuri:
| hotshotb a răspuns:

laughingpoate sa incerce. daca o place cu adevarat nu o sa ai nici o sansa. poti iesi tu cu el..sa va cunoasteti.sa va apropiati mai mult.eu unu nu as suporta ca fata pe care o plac sa imi bage alta pe gat laughing