| GSMH a întrebat:

O sa fie puțin weirdo întrebarea laughing)
Deci îmi place mult de un băiat care s-a despărțit acum un an și ceva de o prietena, dar ea nu a trecut peste și dacă ramai singura cu el sau ceva de genul face crize super urate.
Săptămâna trecută m-a întrebat dacă vreau sa fim împreună, eu i-am spus ca nu și nu i-am spus motivul adevărat.
Acum nu știu ce sa fac, orice as face cineva va fi rănit.
Orice sfat e bine venit, va mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Daca esti prietena buna cu fata aia eu zic sa stai deoparte. Baieti tot apar, prietenele e pacat sa le pierzi. O s-o ranesti rau pe fata aia si e pacat.

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Faci ce simti si ce te face pe tine fericita.Ascultati inima.

| Ancasiatat12 a răspuns:

Eu zic sa te orientezi catre oricine altcineva. Daca face crize de genul cine stie ce isteric poate fi. Daca spui ca inca nu a trecut peste dar ti-a cerut sa fii impreuna cu el s-ar putea sa fie o "relatie pansament". E alegerea ta pana la urma, e doar un sfat. happy

| GSMH explică (pentru Ancasiatat12):

Nu el nu a trecut peste, acea prietena, ea face crize de gelozie degeaba și el e super de treaba, dar dacă o sa fiu cu el o sa mi pierd prietena.

| Ancasiatat12 a răspuns (pentru GSMH):

Ei bine...eu zic sa iti pastrezi prietena. E doar un baiat pana la urma dar daca chiar iti place de el atunci eu zic sa incerci sa fi cu el.