| Andraanda a întrebat:

Heeeii :* Intrebare adresata baietiilor puppy dog eyes
Va plac fetele cu forma fetei ovala?
Ce parere aveti despre aceele fete?
Nu sunt grasute; o3

7 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Zicea mai sus tpu200 că ele nu sunt așa drăguțe, înseamnă că ea nu e drăguță?
Fața ovală este cea mai populată, înseamnă că suntem toți urâți?
Și oricum, feței ovale îi vine bine cam orice tip de freză.

Și cine a spus că sunt grăsuțe? Ce să mai spună cele cu fața pătrată sau în formă de inimă?
Sunteți culmea...

| raluk27 a răspuns:

No offence: chiar crezi ca baietii stau sa-ti analizeze tie forma fetei? Ei nu stiu diferenta intre ciclam, roz carmin si rosu, d'apoi sa studueze daca fata e ovala sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti deloc proasta.Forma fetei imi este total indiferenta.Chiar crezi ca toti baietii pun accent pe aspect? Eu personal nu.Sunt niste fete ca orice alte fete, ce pot sa spun...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi place că tu cauţi alinare pe TUP. laughing

| Jackul336 a răspuns:

Fiecare fata cu aspect ingrijit e frumoasa in felul ei

| genTlemeNNN a răspuns:

Nu sunt asa dragute ca celelalte dar "fiecare fata e frumoasa in felul ei"

| kiduţa18 a răspuns:

Dacă cineva te place, nu stă să se uite ce formă are fața ta. Te place și gata.