| yourkittycat a întrebat:

Heeeiii
Ce locuri mai nebunelaughing alegeti pentru a face sex? In afara de dormitor

23 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Baie
bucatarie
pe munte
in padure
in masina
pe masina de spalat
la geam

| neutrino a răspuns:

Merge si in sufragerie!

| Mussette a răspuns:

Pai, cand iti vine, acolo unde esti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La club.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe capota unui bolid sau mno poate fi si o dacie acuma sa nu spui ca sunt materialista, dar fantezia era cu bolidu.
In baie... ce? pana la urma e umedtongue
Intr-un garaj.
Intr-un vagon de tren cu 2big grin
Mai am multe idei dar las-o asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lângă un evreu.

| Fernando9Torres a răspuns:

In padure....in muntii,in pesteri, in masina de spalat, in cada, in stufarisuri, etc... oriunde nu ne vede nimenea!

| PeFuga a răspuns (pentru Fernando9Torres):

In masina de spalat? Si incapeti amandoi? :-s

| Fernando9Torres a răspuns (pentru PeFuga):

Nu,o bag pe ea cu capu` iar eu... happy

| NameHarris a răspuns:

In baia clubului in spatele clubului, masina, dupa bloc, in parc, marginea paduri, pe bancalaughing) pfff sunt atatea ca nu-ti poti imagina

| sappy a răspuns:

Cimitir,daca esti satanist!

| BlitzLikeXd a răspuns:

In dusul de la baie hahaha big grin: big grin happy

| sodobar a răspuns:

Wc public laughing glumeam, poti incerca pe balcon

| bbu2eugen a răspuns:

Masina, bucatarie laughing) MAREE! laughing covor laughing multe locuri care trebuie incercate laughing))

| SteinZer0 a răspuns:

Pe masa la McDonald's.

| elenushaha a răspuns:

In boscheti, parerea mea.De preferat, unul fara spini. Funda?

| Mussette a răspuns (pentru elenushaha):

Cu spini pentru sadomasochisti. rolling on the floor

| roxanaandreea a răspuns:

In masina, pe camp, in padure... oriunde e pustiu si esti sigur ca nu apare nimeni sa te intrerupa chiar in timpul actului sexual.

| bobolina27 a răspuns:

In baie,pe toaleta,in cada,pe mobina din bucatarie,pe masa,in sufragerie,oriunde va vine,pe covorul din dormitor sau sufragerie,pe terasa(daca stati la casa) pe balcon(daca stati la bloc),daca stati la casa, in leagan, hamac, iarba din curte intr.o noapte ploioasa, body shoting oriunde in casa. Sper ca ti.am fost de ajutor

| milkaCappuccinca a răspuns:

In gara unde vin trenurile, pe un vagon ..in timpul noptii, cind sint multe stele pe cer. Pur si simplu fascinant ar fi ..cred big grin big grin

| yourkittycat explică:

Woowlaughing foarte tare
ce ideilaughing

| ImNutellingYou a răspuns:

laughing happy bună întrebare. De obicei dacă simţi că vrei să o faci, o faci în locul în care te aflii. Încearcă în aer liber, pe iarbă. noaptea, e foarte romantic big grin happy, în maşină laughing doar că acolo e puţin cam strâmt şi s-ar putea să te simţi incomfortabil. ăă. pe maşina de spălat rolling on the floor leşin, sunt o grămadă de locuri!

| DaemoNsl a răspuns:

Balcon, pe bloc ( de preferat cel mai inalt din zona), in parc (daca nu sunt camere)