| anonim_4396 a întrebat:

Heeelp! Fostul meu scrie versuri si colaboreaza cu artisti de la noi (cantareti)...ei bine tot imi dedica niste melodii scrise de el in muzica romaneasca, cu chestii explicite legate de noi...insa noi, pe de alta parte nu mai avem nicio treaba, nu mai vorbim, am rupt orice legatura, doar ca nu ne-am blocat reciproc pe retelele de socializare. Credeti ca ar trebui sa-i dau si eu un semn, cum ca am vazut melodiile etc? Sa postez una din ele? Voi cum ati proceda? Meeerci! Dau funda!

5 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Daca nu mai ai nici o legatura cu el apreciaza-l asa cum ai face un artist fara sa iei contact cu el.

| minime3 a răspuns (pentru aditimus):

Https://www.youtube.com/watch?v=JfP4wGd-GWs

e scrisa de el, asculta zi zi-mi cum ti se pare...el e pilot

| Punctsivirgulaa a răspuns (pentru minime3):

rolling on the floor Multe vise si multe intebari fake, of doamne... laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Cui ii pasa?

vad ca nici tie nu-ti pasa de raspunsurile noastre odata ce ti-ai trecut intrebarea pe anonim.

| EdyAnghel a răspuns:

Traian?