| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce parere aveti de "muzica" de pe piata romaneasca, din vremurile noastre? Vreau sa zic, totul se face cu calculatorul si absolut toate melodiile se aseamana intre ele. Asa zisii cantareti nici nu se mai pot numi "artisti". Ii salveaza videoclipurile cu fete dezbracate.

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Aproape toti rtisti romani au inceput sa cante numai melodii de club sad
cel mai rau imi pare de andra... avea melodii frumoase, nu stiu ce a cautat sa cante,, something new '' sad

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Muzică comercială, calitatea rămâne pe altă dată!
Pa, pa.

| yoo23 a răspuns:

Macar cu melodiile astea mai iesim si noi din rusinea in care suntem, de care ne stie lumea.Prin aceste melodii cei de peste hotare ne privesc un pic mai sus. Si in legatura cu ele unele sunt foarte misto, imi plac, le ascult, dar unele chiar sunt nasoale.