| wewe13 a întrebat:

Heeey :*, deci vreau niste idei de alinturi pentru iubitul meu, el ma alinta pe mine atat de frumos, si eu nu stiu cum sa-i spun, daca aveti vreo idee va rog ajutati-ma :*, dau funda :X

Răspuns Câştigător
| 354 a răspuns:

Buna! alinta-l asa cum iti spune tie inima, tot ce vrei sa ii spui sa fie din inima, din gandirea ta, din simturile tale, nu alea altora.Fi originala! fi tu insuti!

7 răspunsuri:
| LovellyAngel a răspuns:

Poti sa ii spui si tu :
Ingeras, iubitu, sufletel. Depinde ce ii place lui. Il poti intreba direct.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce zici de Armasar.

| Epiico a răspuns:

Pai eu as zice sal alinti asa cum o face si el

| Claudia1397 a răspuns:

Sunt multe alintari dar important e sa vina din inima! important e ca ceea ce zici e adevarat! [de ex: puiuts, ingeras, scumpul meu, pur si simplu iubitul meu sau eventual daca aveti un pic de timp de cand sunteti impreuna poti sa-i zici tati, dar trebuie sa simti!]Succes :*

| lolium a răspuns:

Pai ar fi trebuit sa ne zici si cum il cheama ca sa iti dau vreo sugestie.da' nu inteleg de ce e obligatoriu sa iii gasesti vreun alint

| wewe13 explică (pentru lolium):

Pai il cheama cosmin, si vreau sa ii gasesc un alint pentru ca si el ma alinta pe mine, de ex imi zice micuta mea, frumoasa mea, ingeras etc

Răspuns utilizator avertizat