| ghnfhjfkbn1356 a întrebat:

Nu stiu cum sa il alint pe iubitul meu. Ajutati-ma si pe mine spunundu-mi niste alinturi.

9 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

''Ciocanitorul meu''
laughing

| Elly7890 a răspuns:

Alinturile vin din suflet, cum iti vine pe moment si in fiecare situatie, nu trebuie sa-i intrebi pe ceilalti pentru ca fiecare se alinta diferit dupa cum simtebig grin

| Koalass a răspuns:

Eu nu sunt adepta alinturilor, cel putin eu nu simt nevoia de a alinta pe omul pe care il iubesc. iubirea si faptele de dragoste facute impreuna unul altuia imi sunt de ajuns.

| Demonull a răspuns (pentru Koalass):

Bla bla

| Demonull a răspuns (pentru Koalass):

La cate intrebari idioate vad ca apar pe TPU numele site-ului ar trebui schimbat in '''TOTI PROSTII UNIVERSULUI ''.In fine,nu trebuie sa cauti alinturi pe internet,sau sa ne intrebi pe noi toate acestea vin din suflet eu iti dau cateva exemple,iti pot spune cum sunt eu alintat dar daca prietenul tau prefera altceva? nu e mai bine sa-i spui tu din sufletelhee hee? Exemplele promise:iubitel,iubitule,dragoste,ochisori,iepuras,pisic,motanel,dragalasule, inimioara, in cazul meu (aditu, sebitu, depinde de numetongue).

| Ciocolathaa a răspuns:

Il poti alinta ''beibii'' :*.

| ChopilNeBun a răspuns:

Iubii, scumpete, amore, bebe, baby, dlagoste etc thinking

| comanhorea a răspuns:

Viermisorul meu porcusorul meu grohaitor big grin tongue si mai ceva curvarul meu presfant (iubit) cum vrei tongue

| jetpa2 a răspuns:

Mereu am referat sa zic " pisu meu " sau " iub " sau " love "