| Lavynya11 a întrebat:

Heeey intrebarea:
Cum a fost prima voastra noapte de dragoste?
PS astept detalii

8 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Ca salbaticii, am rupt patul la propriu

suntserios
| suntserios a răspuns:

Scurta... si era zi... iar detaliile nu vad de ce le-as da unui necunoscut de pe net

| corbulalbrosu a răspuns:

De regula in vremurile noastre, in majoritatea cazurilor "prima dragoste" sau sex de dezvirginare cum vrei tu sa-l numesti se consuma ziua. A cam trecut vremea in care sexul de dezvirginare se producea in noaptea nuntii si inainte de spargerea chefului tinerii erau obligati sa prezinte tuturor nuntasilor cearceaful cu rezultatul "muncii" lor precum si inocenta/cumintenia miresei.

| peperonies a răspuns:

Intaia noapte de razboi

| Staind a răspuns:

Ne-am *** ca animalele, cu spume si urlete.

| DeathOfDreams a răspuns:

Inexistentă.

| Cσcσ a răspuns:

Ti-as da detalii, doar ca nu s-a intamplat.

| Maya95 a răspuns:

Cea mai frumoasa noapte din viata mea.Nu am s-o uit niciodata.Si acum eu cu iubitul meu ne mai aducem aminte din cand in cand de noaptea aia minunata.