| Annee a întrebat:

Heei,fiti atenti, deci..eu si fostul meu iubit ne.am despartit dintr.o faza mai naspa(nu conteaza), iar el a plecat in Italia si zilele astea s.a intors si mi.a facut o vizita.Eu credeam ca nu.l mai plac, ca nu mai simt nimic pentru el, mai ales ca am si un alt iubit cu care am facut 1 luna si ceva.dar cand a venit in fata mea, a inceput sa-mi bata inima foarte tare si seara mi.am dat seama ca inca mai simt ceva pentru el, dar faza e ca nu stiu daca si el mai simte ceva pentru mine(se uita la mine mai mereu.)..in fine, eu am si iubit dupa cum am spus mai sus si il iubesc si pe el..nu stiu ce sa fac,as vrea sa aflu daca mai mai place,dar nu stiu cum. Ajutoor, va roog!
Merci, puup

Răspuns Câştigător
| corhaz a răspuns:

Si daca te place iti lasi actualul iubit pentru fostul? probabil a vazut ca cum esti cu altul te pierde si actioneaza dupa ce te va avea iar va veti despartii din ceva faza naspa

3 răspunsuri:
| Mihailescuioana29 a răspuns:

Daca v-ati certat dintr-o chestie prosteasca, adica asa ceva adolescentin si crezi totusi ca mai merita o sansa, eu zic sa il intrebi pe el daca mai simte ceva pentru tine. Asta in cazul in care te-a iubit vreodata, nu-i da o a doua sansa unuia care nu merita. Bafta!

| Issa001yss a răspuns:

Pai daca a venit la tine si se comporta bine pai ar insemna ca te mai place, poate a venit sa se impace cu tine.

| Annee explică:

Dar vreau sa aflu daca ma mai place ca sa stiu si faza e ca nu stiu cum.