| sweetgirl_3609 a întrebat:

La ce varsta voi ati avut primul sarut, primul contact sexual, daca l-ati avut? Doar aceste momente frumoase isi au timpul lor.

Răspuns Câştigător
| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Primu' la 11-12.Desi,nu stiam sa sarut ff bine pentru ca eram timida si nu aveam curaj iar acum SUNT bine mersi.Despre conctactu' sexual nu am avut niciunul pana acum. Te sfatuiesc sa nu ai niciodata primul conctact. Daca vrei sa iti mai traiesti copilaria ramai virgina.
Bafta,

Ashley

12 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Pe la 21 ani. Noroc sa ai!

| anduta160 a răspuns:

13 ani jumatatebig grin si 16 ani jumatate(primul contact sexual)happy

| 80Cris a răspuns:

Primul pupic - la gradinita
Primul sarut - pe la 15 ani
Primul, primul... la 17 ani si JUMATATE!

| StropiDeDor a răspuns:

14, respectiv 18. sper ca se subaintelege si nu mai e nevoie sa explic ca primul a fost sarutul si apoi...tongue
tu?

| aangelia a răspuns:

Primul sarut l am avut la 9-10 ani. nu chiar sarut, ci pupic laughing. eram timida atunci. acum sunt OK... cat despre contactul sexual, nu l-am avut inca si nu o sa-l am decat pana la 17-18 ani sau atunci cand o sa iubesc pe cineva cu adevarat... happy

| mygirl_the_best a răspuns:

1 sarut la 14 ani dar relati sexuale nu am avut pana acum

| yoana14 a răspuns:

Sarutul 13... iar restul ink nuh...tongue

| HoopaScz a răspuns:

Eiiiiiiiiii...sarut la 13 ani m ai departe.nu

| DarkBlood32 a răspuns:

La 6 ani cu fratimiu, dar nu a fost nci sarut si nici pupic, doar ne-am atins limba. Ciudat. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul sarut pe la 12 ani jumate.si primul contact sexual inca nu.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaatongue paaay am 12 ani si sunt baiat. am vazut intrebarea asta asa...happy si pot sa zic ca primul sarut normal a fost la 11 ani intr-a 5-a si primul sarut french acum 1 saptamana in vestiarul fetelorlaughingsi a fost super tare. relatii sexualestraight face...tonguenever.

| Tequiero a răspuns:

Pai.primul sarut la 12 ani si primul contact.inca nu! mai astept...